Úvod O nás Služby Produkty Kontakty

MKNet s.r.o. - Služby

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru dokážeme připravit promyšlené řešení, které lze snadno integrovat do Vaší stávající infrastruktury. Vytvoříme maximálně intuitivní a přehledný software, který bude zároveň rychlý, spolehlivý a bezpečný. Máme zkušenosti s tvorbou rozsáhlých obchodních systémů, jejichž nepřetržitý provoz dokážeme garantovat a se stejnou pečlivostí přistupujeme ke všem projektům. Těšíme se, že Vás o tom budeme moci přesvědčit.

Co umíme

Programujeme software pro servery, pracovní stanice i mobilní zařízení. Vyvineme speciální programy přesně podle Vašich potřeb. Máme rádi výzvy - zaměřujeme se i na velmi složitá řešení, velké objemy dat a náročné vícevláknové výpočty. Máme praktické zkušenosti s vývojem desktopových i webových aplikací, i s tvorbou rozsáhlých celopodnikových distribuovaných řešení. Dokážeme zajistit vše potřebné k úspěšnému dokončení každého projektu.

Technologie

Programujeme v MS Visual Studiu .Net, v jazycích C# a VB.Net. Pro ukládání dat používáme MS SQL Server, MS Access, nebo i další systémy, včetně vlastních datových struktur. Webové aplikace a webové služby vytváříme technologií ASP.Net. (Prakticky to znamená, že kdekoli je systém Windows, tam mohou běžet námi vytvořené programy.) Používáme výhradně nejmodernější a standardizované technologie, což je zárukou toho, že vyvinuté aplikace bude možné používat v celé řadě současných i budoucích systémů. (Jinak řečeno, programy od nás poběží i na budoucích verzích Windows.)

Copyright © 2015 MKNet s.r.o.